BDKU TAshkent filialida yangi o’quv yiliga tayyorgarlik ko’rish bo’yicha yig’ilish o’tkazildi
S.A.Gerasimov nomidagi butunrossiya davlat kinematografiya universitetida yangi o’quv yiliga tayyorgarlik ko’rish bo’yicha yig’ilish o’tkazildi.
30 avgust 2024-yil yig’ilishni S.A.Gerasimov nomidagi BDKU rektori, professor Malishev Vladimir Sergeevuch hamda o’quv uslubiy ishlar bo’yicha prorektor Korotkov Igor Vladimirovich o’tkazdi.
BDKU Toshkent filiali direktori, professor Iqbol Meliqo‘ziyev va direktori o’rinbosari Aleksey Xmirov yig’ilishda zoom orqali ishtirok etdi.
Yig’ilishda filialning 2024/2025-oʻquv yiliga tayyorgarlik holati, BDKU delegatsiyasining XVI Xalqaro Toshkent festivalida munosib ishtirok etish masalasi, muhokama qilindi.

В Филиале ВГИК в Ташкенте состоялось совещание по поводу подготовки филиалов к новому учебному году.
👨💻В Филиале Всероссийского государственного университета кинематографии имени С.А.Герасимова в Ташкенте состоялось совещание по поводу подготовки филиалов к новому учебному году.
✅30 августа 2024 года был организован совещания во главе с ректором ВГИК имени С.А. Герасимова, профессором Малышевым Владимиром Сергеевичем и проректором по учебно-методической работе Коротковым Игорем Владимировичем.
✅На собрании приняли участие директор Ташкентского филиала ВГИК имени С.А.Герасимова, профессор Икбол Меликузиев и заместитель директора Алексей Хмыров.
✅На совещании обсуждалось состояние подготовки филиала к 2024/2025 учебному году, а также вопрос участия делегации ВГИК в XVI Международном Ташкентском фестивале.